dgfoto.jun.pl Strona Główna
ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy plener
Autor Wiadomość
Admin

Administrator

Wysłany: 2012-05-04, 12:25   Pierwszy plener  

No więc tak gadacie i gadacie, a tu czas ucieka. Dawać propozycje terminów, miejsc i tematów. Znając życie i Levego ( :mrgreen: ) to on będzie chciał modeliny, ale przecież inni mogą focić w tym czasie kwiatki :) A Admin ma pomysł :idea:

Propozycja Admina miłościwie nam panującego: sobota 12 maj, godzina 4:00 czasu gminy Dębica :lol: :evil:
Miejsce: Rezerwat Prządki :roll:
Trzeba wyjechać wcześnie, co by światło było dobre. Admin może użyczyć swojego pojazdu na podwóz pozostałych uczestników, jednak bez ściepy na bajurko się nie obędzie, gdyż Admin cierpi na chroniczny brak pieniędzy. Licząc, że do Prządek jest koło 120 km i zakładając, że w pojeździe Admina poza nim samym ulokują się wygodnie cztery kolejne osoby to wyjdzie po dychu od głowy:) Kto chętny pisać:) A po plenerze Admin zorganizuje konkurs na najlepsze zdjęcie plenerowe. Regulamin wymyśli niebawem:)

REKLAMA

Wysłany: 2012-05-04, 13:40     

Onori

Wysłany: 2012-05-04, 13:40     

Hm. Jak dobrze liczę, to wtedy jeszcze będę w robocie, chociaż w sumie będę myślał nad tym, aby z kimś się zamienić lub coś bo leży mi, abym w sobotę był dostępny. Także ja raczej się piszę, dla nie białogłowa też może jakaś być, bo kwiatki to mnie nie rajcują ;p
Natomiast z dorzutem pieniężnym... postaram się coś wyciągnąć, bo mój portfel błaga o kawałek pieniądza ;p

Admin

Administrator

Wysłany: 2012-06-29, 10:43     

Coś ucichła sprawa wspólnego pleneru, więc poddaje nowy termin - 14 lub 15 lipiec. Kto chętny - pisać!

Odpowiedz do tematu