dgfoto.jun.pl Strona Główna
ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia :)
Autor Wiadomość
Levi

Wysłany: 2012-04-27, 11:42   Zdjęcia :)  

No to tak żeby forum ruszylo :)

1.

2.

3.
Ostatnio zmieniony przez Admin 2012-04-27, 13:30, w całości zmieniany 1 raz  

REKLAMA 

Wysłany: 2012-04-27, 13:41     

Ostatnio zmieniony przez Admin 2012-04-27, 13:30, w całości zmieniany 1 raz  

Grzesiek 

Wysłany: 2012-04-27, 13:41     

cholera skasowałem sobie post, ale postaram się go odtworzyć znów:)

Więc tak, numerujcie zdjęcia, żeby było wiadomo o którym dyskutujemy. A teraz do rzeczy i w skrócie, bo nie chce mi się drugi raz pisać tego samego:D

Najbardziej leży mi 3, choc przeszkadza mi ucięta ręka. Co do 1 jest ok, ale przeszkadza mi ten dom w tle, natomiast 2 wcale mi nie leży. Przeszkadzają mi cienie na twarzy. Wieczorem wyżyjesz się na moich fotach, jak tylko wrzuce :)

MiriaM

Wysłany: 2012-05-01, 11:17     

Poczęści zgodze się z poprzednikiem co do ostatniego zdjęcia mniej tła u góry , co do pierwszego bardzo mi się podoba całokształt i nieprawda że dom psuje efekt wręcz przeciwnie widać na nim błogie beztroskie wiejskie życie ;) zdjęcie świetne!co do drugiego również nie zgodze sie, cienie daja jakis efekt i pewna doze tajemniczosci wiec jak dla mnie jest ok ;) pozdrawiam

Levi

Wysłany: 2012-05-02, 13:32     

dzieki za taki czy inne uwagi :) ... a ja jeszcze wnioskuje o jedna rzecz na forum tzn o zdjecia w formacie 850px na dluzym boku bo miniaturki u mnie przynajmniej sie nie otwieraja a naprawde zle sie oglada z lupa zdjecie :) ... no ale to juz kwestia dla "administratora" wiec prosilbym o reakcje.... no to kilka kolejnych zdjec ....

4.

5.

6.
[/quote]

Grzesiek 

Wysłany: 2012-05-04, 12:16     

Panie szanowny 5 leży mi najbardziej mimo miny modelki, która wygląda jakby Cię chciała zabić:D Co do 4 jest ok tylko twarz z lewej strony zlewa się z bluzeczką/piersią?:D:D A 6, na której jest zdaje się Sz.P. Sopel (?) całkowicie mi nie leży. Obróbka ok, bo lubie cross, ale upitolone ręce i nogi, choć to drugie nie razi tak bardzo jak pierwsze :D Czekam na kolejne. Co do rozmiaru zdjęć, to konsultowałem sprawę z administratorem, który uznał, że bez załącznika się nie obejdzie. Załącznik do wybory: o,5 lub modelina:D I administrator mówił o tej, którą masz na stronie, a której nie chcesz danych zdradzić :D Tak czy siak postaram się go przekonać by jeszcze dzisiaj to zrobił ;)

Onori

Wysłany: 2012-05-04, 13:48     

Do mnie za to przemawia właśnie 4. B&W bardzo tu leży, jest miło i przyjemnie.
Tak, 5 też byłaby dobra gdyby właśnie nie twarz owej modelki.
6... w dzisiejszych czasach nic nie wiadomo. ;) - za Grześkiem w sumie, obróbka jakoś mi nie leży, to słońce które przywaliło z tyłu głowy i łapa jedna i druga ;)

Odpowiedz do tematu